Odborný pracovník oddělení ovzduší - vedoucí oddělení - fyzikální chemici, chemici analytici, Ostrava

Věda a výzkum, Výroba a provoz / Odborný pracovník oddělení ovzduší - vedoucí oddělení - fyzikální chemici, chemici analytici

Společnost Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě

Místo pracoviště Partyzánské náměstí 2633, Ostrava
Minimální vzdělání VŠ magisterské
Výše ohodnocení 27 250 - 48 810 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Odborný pracovník oddělení ovzduší - vedoucí oddělení - fyzikální chemici, chemici analytici (Partyzánské náměstí 2633, Ostrava)

Motivační dopis a strukturovaný životopis zašlete na e-mail:

Délka pracovního vztahu: 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou

Pracovní náplň:
• měření a odběry vnitřního, vnějšího ovzduší a pachových látek
• provozování části Státní sítě imisního monitoringu
• práce s naměřenými imisními daty
• hodnocení naměřených dat
• provozování pylového monitoringu
• vzorkování čistých prostor a medicinálního vzduchu
• realizace projektů OPŽP a CZ-PL

Očekáváme:
• VŠ přírodovědného, chemického nebo technického zaměření
• znalost anglického jazyka
• odborná způsobilost k výkonu zdravotnického povolání podle zák. 96/2004 Sb., výhodou
• znalost problematiky ovzduší výhodou
• kreativní přístup k práci a technické schopnosti
• schopnost vést kolektiv
• znalosti realizace projektů výhodou
• řidičský průkaz skupiny B
• znalost polského jazyka výhodou
• samostatnost a zodpovědný přístup k práci
• základní znalosti práce na PC

Nabízíme:
• zajímavou a odpovědnou práci ve státní příspěvkové organizaci,
• možnost dalšího odborného vzdělávání a osobního rozvoje,
• trestní bezúhonnost,
• plný pracovní úvazek,
• pružnou pracovní dobu,
• 5 týdnů dovolené,
• 3 dny zdravotního volna / rok,
• příspěvek na stravování,
• finanční ohodnocení dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb.

Termín nástupu: dle dohody, možno ihned

Informace o společnosti Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě

Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě
Partyzánské náměstí 2633
Ostrava
70200
IČO: 71009396
aktualizováno před 8 měsíci