Odborný prodavač/-ka - prodavači elektrotechniky, elektroniky a domácích potřeb, Krnov

Obchod a cestovní ruch / Odborný prodavač/-ka - prodavači elektrotechniky, elektroniky a domácích potřeb

Společnost K R E S spol. s r.o.

Místo pracoviště Cvilínská 325, Krnov
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 25 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Odborný prodavač/-ka - prodavači elektrotechniky, elektroniky a domácích potřeb (Cvilínská 325, Krnov)

Náplň práce:
- prodej elektronářadí a řemeslnických potřeb
- fakturace
- zpracování objednávek
- příjem a výdej zboží
- komunikace se zákazníky

Požadujeme:
- středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
- obchodní dovednosti - výhodou
- znalost prodávaného sortimentu výhodou
- uživatelskou znalost práce na PC - MS OFFICE, INTERNET
- komunikativnost, spolehlivost, pečlivost a pozitivní přístup
- samostatnost a ochotu profesního vzdělávání
- ŘP sk. B - výhodou

Nabízíme:
- zajímavou práci ve stabilní české společnosti
- jednosměnný provoz
- zajímavé finanční ohodnocení
- osobní i profesní růst (školení a jiné vzdělání)
- pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení
- Příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na stravování, 25 dnů dovolená a jiné zaměstnanecké benefity

Hlásit se na e-mail
Z : 23.5.2023

Informace o společnosti K R E S spol. s r.o.

K R E S spol. s r.o.
Cvilínská 325
Krnov
79401
IČO: 42864453
aktualizováno před 12 měsíci