Odborný prodejce podlah a dveří - specialisté v oblasti prodeje a nákupu ostatních produktů (kromě informačních a komunikačních technologií), Plzeň

Obchod a cestovní ruch / Odborný prodejce podlah a dveří - specialisté v oblasti prodeje a nákupu ostatních produktů (kromě informačních a komunikačních technologií)

Společnost Sdružení plzeňských obkladačů s.r.o.

Místo pracoviště Chebská 506, Plzeň
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 26 000 - 31 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Odborný prodejce podlah a dveří - specialisté v oblasti prodeje a nákupu ostatních produktů (kromě informačních a komunikačních technologií) (Chebská 506, Plzeň)

Prosíme zasílat životopisy na e-mail:

Požadavky: velmi dobré komunikační a prodejní dovednosti, znalost českého jazyka slovem i písmem, praxe na podobné pozici výhodou, uživatelská znalost práce na PC, znalost cizího jazyka výhodou

Náplň práce: komunikace se zákazníky, zpracování cenových nabídek, příjem a zpracování objednávek, zpracování dat, péče o prostředí na vzorkovně

Nabízíme: služební telefon, zaměstnanecké slevy.

Informace o společnosti Sdružení plzeňských obkladačů s.r.o.

Sdružení plzeňských obkladačů s.r.o.
Chebská 506
Plzeň
32200
IČO: 26316196
aktualizováno před 15 dny

Odpověď na pracovní pozici Odborný prodejce podlah a dveří - specialisté v oblasti prodeje a nákupu ostatních produktů (kromě informačních a komunikačních technologií)