Odborný prodejce, prodejkyně - skladník elektro - technici uživatelské podpory informačních a komunikačních technologií, Opava

Informační technologie / Odborný prodejce, prodejkyně - skladník elektro - technici uživatelské podpory informačních a komunikačních technologií

Společnost TIPA,spol. s r.o.

Místo pracoviště Sadová 2749, Opava
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 30 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Odborný prodejce, prodejkyně - skladník elektro - technici uživatelské podpory informačních a komunikačních technologií (Sadová 2749, Opava)

*KO: Boščíková Lucie, tel.: +420 725 353 174 - volejte Po - Pá 9:00 - 16:00 hod. Svůj životopis pošli na
Požadavky:
- dokončené vzdělání nejlépe v oboru elektro
- zájem o elektro a nové technologie
- samostatnost, spolehlivost, pečlivost
- velmi dobré komunikační schopnosti
- aktivní práce s PC (znalost práce v programu Helios je výhodou)
- výborný zdravotní stav a psychická odolnost

Náplň práce:
- aktivní prodej nabízeného sortimentu
- respektující komunikace se zákazníky
- odborné poradenství
- příjem a výdej objednávek
- naskladňování zboží a příprava k expedici
- administrativa spojená s prodejem a reklamacemi

Nabízíme:
- stabilní zaměstnání v tradiční firmě
- samostatnou pracovní činnost
- možnost vzdělávání v oboru

Benefity:
- aktivní účast na rozvoji společnosti
- zajímavé finanční ohodnocení a bonusová složka
- 25 dní dovolené
- možnost profesního a kariérního rozvoje
- vzdělávací kurzy, školení
- zaměstnanecké slevy na sortiment/služby
- stravenková karta

Nástup: ihned
Smlouva: HPP na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení
Směnnost: Po - Pá 6:00 - 14:30, 8:30 - 17:00
So - dle domluvy

Platové ohodnocení od-do: od 30.000Kč + podíl z výsledku prodejny

Požadavky

  • Práce s PC

Benefity pracovní pozice

  • Dovolená navíc
  • Jiné výhody

Informace o společnosti TIPA,spol. s r.o.

TIPA,spol. s r.o.
Sadová 2749
Opava
74601
IČO: 42864208
aktualizováno před 18 dny

Odpověď na pracovní pozici Odborný prodejce, prodejkyně - skladník elektro - technici uživatelské podpory informačních a komunikačních technologií