Odborný referent/ka praxí pf ju - odborní pracovníci v administrativě a správě organizace, České Budějovice

Administrativa / Odborný referent/ka praxí pf ju - odborní pracovníci v administrativě a správě organizace

Společnost Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích

Místo pracoviště Jeronýmova 200, České Budějovice
Minimální vzdělání ÚSV s maturitou
Výše ohodnocení 25 000 - 28 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Odborný referent/ka praxí pf ju - odborní pracovníci v administrativě a správě organizace (Jeronýmova 200, České Budějovice)

Pracovní náplň
- Metodická činnost při zajišťování praxí, komunikace s garanty na jednotlivých katedrách, s vedením škol a učiteli na školách
- Spolupráce na inovaci praxí a zajišťování funkčnosti systému praxí
- Administrativní zajišťování agendy pedagogické praxe - příprava a organizace pedagogické praxe, evidence pojištění, příprava podkladů pro personální oddělení a mzdovou účtárnu
- Správa elektronické evidence praxí - poradenství a metodická podpora, zakládání smluv o praxi, administrativní řízení praxí
- Komunikace a řízení spolupráce s katedrami, fakultními školami a klinickými pracovišti v souvislosti s projektováním, řízením a evaluací systému praxí
- Správa oblasti volných pracovních nabídek pedagogických pracovníků pro studenty a absolventy PF JU
Požadujeme
- ukončené min. SŠ vzdělání s maturitou
- znalost práce na PC (MS Office)
- schopnost samostatné práce, pečlivost, zodpovědnost, diskrétnost
- trestní bezúhonnost
- ochota se dále vzdělávat
- organizační a komunikační schopnosti, příjemné a vstřícné vystupování
Výhodou
- pracovní zkušenosti na obdobné pozici
- zkušenosti se systémem pro evidenci studijní agendy IS STAG
- řidičský průkaz skupiny B
- znalost AJ
- orientace v oblasti školství
Předpokládaný nástup: ihned/nejpozději 1. března 2023
Pracovní úvazek: 1,0
Mzda: v souladu se Mzdovým předpisem Jihočeské univerzity
Zam. výhody: 5 týdnů dovolené; 4 dny indispozičního volna; dotované stravování nebo stravenky; zvýhodněné mobilní volání či bankovní služby u partnerské banky; jazykové a zaměstnanecké kurzy; MS Office zdarma pro soukromé využití; dětská skupina pro děti zaměstnanců
Motivační dopis doplněný strukturovaným profesním životopisem, kopií dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání, doručte do 20. 1. 2023 (včetně) na adresu:
Pedagogická fakulta JU, Petra Čalounová
Jeronýmova 10, 371 15 České Budějovice,
nebo elektronicky na e-mailovou adresu:
Vybraní uchazeči budou pozváni na osobní pohovor.
PF JU si vyhrazuje právo zrušit toto výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu.

Informace o společnosti Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích

Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
Jeronýmova 200
České Budějovice
37001
IČO: 60076658
www.pf.jcu.cz
aktualizováno před více než rokem