Odborný referent - referetka oddělení investic - stavební technici přípravy a realizace investic, inženýringu, Vrchlabí

Stavebnictví / Odborný referent - referetka oddělení investic - stavební technici přípravy a realizace investic, inženýringu

Společnost Správa Krkonošského národního parku

Místo pracoviště Dobrovského 3, Vrchlabí
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 30 000 - 45 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Odborný referent - referetka oddělení investic - stavební technici přípravy a realizace investic, inženýringu (Dobrovského 3, Vrchlabí)

Popis pracovní pozice:
- řízení staveb - investiční i údržbové akce
- koordinace a dozor nad přípravou, projekcí a realizací investiční záměrů včetně údržby staveb (pozemní stavby, lesní cesty, chodníky, vodní toky, apod.)
- zpracování návrhů a podkladů pro plán stavebních investic a údržby staveb u organizace
- projednávání stavebních záměrů se stavebními úřady (stavební povolení, kolaudační rozhodnutí), předávání staveniště, kontrola průběhu prováděných prací dle HMG, přejímky dokončených prací, kontrola soupisů skutečně provedených prací, fakturace, zařazování investic do majetku a další administrativní činnosti spojené s investicemi.
- součinnost při zadávacím řízení veřejných zakázek investičního charakteru
- spolupráce s ostatními pracovišti Správy KRNAP
Požadavky:
- středoškolské, případně vysokoškolské vzdělání stavebního směru (pozemní stavby, dopravní stavby výhodou)
- autorizace v oboru pozemní stavby/dopravní stavby - možno doplnit v co nejkratší době během pracovního poměru, min. požadavek - při nástupu splnit požadavky pro podání žádosti o udělení autorizace
- praxe z oboru nebo obdobné pozice min. 5 let
- praxe v oblasti dozorování realizace staveb (TDI, TDS) pozemních, dopravních nebo vodohospodářských
- dobrá znalost legislativy - stavební zákon 183/2006Sb., ZZVZ 134/2016Sb., (případně též občanský zákoník)
- dobrá uživatelská znalost PC - Microsoft Office (Word, Excel, vyhledávání na Internetu)
- orientace a znalost programu KROS4, orientace v ceníku stavebních prací
- flexibilita a schopnost řešit nestandardní požadavky, odpovědnost, důslednost, organizační a komunikační schopnosti
- morální a občanská bezúhonnost
- řidičský průkaz skupiny "B" podmínkou, aktivní řidič (časté služební cesty)
- fyzické předpoklady pro pohyb v horském terénu
- chuť se učit novým trendům
Nabízíme:
- pestrou práci - nejen kancelářskou činnost, ale i práci ve venkovním prostředí v rámci kontrolní činnosti
- odpovídající finanční ohodnocení na základě délky praxe a dosaženého vzdělání dle Přílohy č. 1 k nařízení vlády č. 341/2017 Sb., platné pro zaměstnance uvedené v § 5 odst. 1, v platném znění - platová třída 10 (cílová výše platu až 45.000 Kč)
- vzdělávání (profesní školení)
- pracovní úvazek 1
- pracovní smlouva bude uzavřena na dobu určitou v délce jeden rok s možností jejího následného prodloužení
- výhody zaměstnanců státní organizace (5 týdnů dovolené, stravenkový paušál, FKSP, pracovní oblečení…)
Přihláška musí obsahovat:
- označení výběrového řízení "referent investičního oddělení"
- jméno, příjmení, titul, datum a místo narození, státní příslušnost, místo trvalého pobytu, kontaktní adresu, telefonické a e-mailové spojení
K přihlášce je nutno přiložit:
- motivační dopis
- strukturovaný životopis
- kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání, příp. kopii dokladu o udělení autorizace
- výpis z rejstříku trestů (ne starší dvou měsíců)
Místo výkonu práce, předpokládaný termín nástupu:
Vrchlabí, 01.04.2024 - příp. dle možností uchazeče
Přihlášku včetně všech příloh je možné doručit osobně nebo poštou na adresu organizace v obálce označené jako "Výběrové řízení - referent oddělení investic", přihlášku je též možné zaslat e-mailem na adresu a to do 10.01.2024 do 10:00 hod.
Samotné výběrové řízení proběhne v termínech po 12.01.2024
K pohovoru budou uchazeči vyzváni prostřednictvím e-mailu.
Přihlášku včetně všech příloh je možné doručit osobně nebo poštou na adresu organizace v obálce označené jako "Výběrové řízení - referent oddělení investic", přihlášku je též možné zaslat e-mailem na adresu a to do 28. 02. 2024 do 10:00 hod.
Samotné výběrové řízení proběhne v termínech po 05. 03. 2024.
Bližší informace poskytne:
Mgr. Luděk Khol, tel. 499456611, gsm.: +420737217101, e-mail:
Správa KRNAP si vyhrazuje právo výběrové řízení zrušit, případně nevybrat žádného zájemce!

Informace o společnosti Správa Krkonošského národního parku

Správa Krkonošského národního parku
Dobrovského 3
Vrchlabí
54301
IČO: 88455
aktualizováno před 4 měsíci