Odborný referent/vrchní referent v oddělení aktualizace kn - odborní asistenti v administrativě, Pelhřimov

Administrativa / Odborný referent/vrchní referent v oddělení aktualizace kn - odborní asistenti v administrativě

Společnost Katastrální úřad pro Vysočinu

Místo pracoviště U Stínadel 1316, Pelhřimov
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 21 710 - 31 820 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Odborný referent/vrchní referent v oddělení aktualizace kn - odborní asistenti v administrativě (U Stínadel 1316, Pelhřimov)

Nabízíme:
- pracovní poměr na dobu určitou s pracovním úvazkem 40 hodin týdně (zástup na služebním
místě za státní zaměstnankyni na rodičovské dovolené, v souladu s § 178 odst. 1 zákona č. 234/2014 Sb., o státní službě, ve znění pozdějších předpisů)
- odměňování v souladu se zákonem o státní službě a nařízením vlády č. 304/2014 Sb., o platových poměrech státních zaměstnanců, v závislosti na délce dosažené praxe, zařazení v 9. platové třídě – platová tabulka dle přílohy č. 2 nařízení vlády
- systém zaměstnaneckých a sociálních výhod (pět týdnů dovolené, příspěvek zaměstnavatele na stravování, FKSP)
- příjemné pracovní prostředí
- možnost dalšího osobnostního a profesního rozvoje
Náplň práce:
- vedení protokolů v řízeních informačního systému katastru nemovitostí;
- zpracování návrhů aktualizace údajů souboru popisných informací nemovitostí a souboru geodetických informací katastru nemovitostí
- spolupráce při provádění revizí katastru nemovitostí (včetně šetření v terénu)
Požadujeme:
- minimálně středoškolské vzdělání ukončené maturitní zkouškou, popř. vyšší odborné vzdělání
- vysoké pracovní nasazení, spolehlivost, odpovědnost
- dobrý písemný a ústní projev
- týmový a iniciativní přístup
- znalost práce na PC
- praxe v oblasti zeměměřictví a katastru nemovitostí výhodou
Termín nástupu: 15. dubna 2024, případně dle dohody, pracovní poměr na dobu určitou, zástup za nemoc a následně za MD a RD
Místo nástupu: Katastrální úřad pro Vysočinu, Katastrální pracoviště Pelhřimov, U Stínadel 1316, 39301 Pelhřimov
Nabídku se strukturovaným životopisem a motivačním dopisem zasílejte v elektronické podobě na adresu: resp. v písemné formě na adresu Mgr. Alena Petrová, Katastrální úřad pro Vysočinu, Katastrální pracoviště Pelhřimov, U Stínadel 1316, 39301 Pelhřimov, a to nejpozději do 28.3.2024.

Informace o společnosti Katastrální úřad pro Vysočinu

Katastrální úřad pro Vysočinu
U Stínadel 1316
Pelhřimov
39301
IČO: 71185208
aktualizováno před asi měsícem