Odborný/vrchní referent - poradce pro klienty v projektu "nová etapa (noe) " - úředníci jinde neuvedení, Mladá Boleslav

Administrativa / Odborný/vrchní referent - poradce pro klienty v projektu "nová etapa (noe) " - úředníci jinde neuvedení

Společnost Úřad práce České republiky

Místo pracoviště Jaselská 292, Mladá Boleslav
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 21 710 - 31 820 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Odborný/vrchní referent - poradce pro klienty v projektu "nová etapa (noe) " - úředníci jinde neuvedení (Jaselská 292, Mladá Boleslav)

Oznámení o vyhlášení výběrové řízení na služební místo: odborný/vrchní referent - poradce pro klienty v projektu "Nová etapa (NOE)" v Oddělení zprostředkování, evidence a PvN, poradenství a dalšího vzdělávání -Kontaktního pracoviště v Mladá Boleslavi Krajské pobočky Úpřadu práce České republiky v Příbrami
Č.j::UPCR-2023/95394-78099812
V Příbrami dne 14.08.2023
Registrační číslo: CZ.03.01.01/00/22_015/0002653
Název projektu: Věk není překážkou (VNP)
Na služebním místě je státní služba (dále jen "služba") vykonávána v oboru služby: 17 Zaměstnanost

Hlavní náplň činnosti.
provádí předvýběr klientů před vstupem do projektu a zajišťuje jejich vstup do projektu,
• provádí účastníka celým projektem,
• provádí individuální posouzení situace a předpokladů účastníka,
• zpracovává „Záznam aktivity účastníka projektu“,
• vyplácí účastníkům doprovodná opatření,
• podílí se na vyhledávání zaměstnavatele s potenciálem přijímat účastníky projektu,
• podílí se na vytváření a dalším rozvoji sítě regionální spolupráce s cílem identifikovat ekonomicky neaktivní osoby s pracovním potenciálem (komunikace se zařízeními sociálních služeb, vzdělávacími institucemi, nestátními neziskovými organizacemi apod.),
• poskytuje poradenství k právům a povinnostem zaměstnavatelů, vyplývajících ze zákona č. 435/2004 Sb., o zaměstnanosti, ve znění pozdějších předpisů,
• poskytuje individuální a skupinové poradenství klientům,
• vede příslušnou administrativu spojenou s realizací klíčových aktivit projektu (vstupy do projektu, poradenský proces a jeho zabezpečení, zajištění rekvalifikací, zprostředkování zaměstnání, vyplácení doprovodných opatření).

Kvalifikační a další požadavky:
-Výběrové řízení na výše uvedené služební místo se v souladu se zákonem o státní službě může zúčastnit žadatel, který:
a)je státním občanem České republiky, občanem jiného členského státu Evropské unie nebo občanem státu, který je smluvním státem Dohody o Evropském hospodářském prostoru (§25 odst.1 písm a)zákona o státní službě, b) dosáhl věku 15 let (§25 odst.1písm.b) zákona o státní službě, c) je plně svéprávný (§25 odst.1 písm.c) zákona o státní službě, d) je bezúhonný (§25 odst.1 písm.d) zákona o státní službě, e) dosáhl vzdělání stanovehého zákonem pro toto služební místo (§25 odst.1 písm.e) zákona o státní službě) tj. minimálně střední vzdělání s maturitou.

Pracovní podmínky:
Předpokládaným dnem nástupu do služby na služebním místě je 1.10.2023
Délka stanovené týdenní služební doby je 40 hodin. Další údaje o podmínkách výkonu služby naleznete na internetové stránce Ministerstva vnitra
-Státnímu zaměstnanci přísluší platový tarif od 21 710 Kč do 31820 Kč
-platové zařazení v 9.platové třídě v souladu s platnými právními předpisy
-osobní příplatek
-pružná úracovní doba-plný úvazek

Zaměstnanecké výhody:
-5 týdnů dovolené
-5 dní indispozičního volna (sick days)

Podání žádosti:
Posuzovány budou žádosti o přijetí do služebního poměru a zařazení na služební místo nebo žádosti o zažazení na služební místo (dále jen "žádost") podané ve lhůtě do 28.8.2023 tj v této lhůtě doručené služebnímu orgánu prostřednictvím provozovatele poštovních služeb na adresu služebního úřadu Úřad práce ČR, Krajská pobočka v Příbrami, náměstí T.G.Masaryka 145, 261 01 Příbram 1
-podané osobně na podatelnu služebního úřadu na výše uvedené adrese
-podané v alektronické podobě podepsané uznávaným elektronickým podpisem na adresu elektronické pošty služebního úřadu nebo podané v elektronické podobě prostřednictvím datové schránky ID k7rzpxf.

Obálka,resp. datová zpráva obsahující žádost včetně požadovaných listin (příloh) musí být označena slovy "Neotvírat/ a slovy "Výběrové řízení č.j:UPCR-2023/95394-78099812.
V žádosti je žadatel povinen uvést ID datové schránky nebo elektronickou adresu, na kterou mu budou doručovány písemnosti ve výběrovém řízení.

Informace o společnosti Úřad práce České republiky

Úřad práce České republiky
Jaselská 292
Mladá Boleslav
29301
IČO: 72496991
aktualizováno před 9 měsíci

Odpověď na pracovní pozici Odborný/vrchní referent - poradce pro klienty v projektu "nová etapa (noe) " - úředníci jinde neuvedení