Odborný/vrchní referent - specialista dávek hmotné nouze - pracovníci veřejné správy v oblasti sociálních a jiných dávek, Kojetín

Zdravotnictví, Administrativa / Odborný/vrchní referent - specialista dávek hmotné nouze - pracovníci veřejné správy v oblasti sociálních a jiných dávek

Společnost Úřad práce České republiky

Smluvní vztah služební poměr
Místo pracoviště náměstí Míru 21, Kojetín
Minimální vzdělání ÚSV s maturitou
Výše ohodnocení 19 730 - 28 920 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Odborný/vrchní referent - specialista dávek hmotné nouze - pracovníci veřejné správy v oblasti sociálních a jiných dávek (náměstí Míru 21, Kojetín)

Náplň práce:
zajišťování agendy dávek pomoci v hmotnou nouzi

Požadujeme:
žadatel je státním občanem České republiky, dosáhl věku 18 let, je plně svéprávný a bezúhonný, vzdělání střední s maturitní zkouškou

Nabízíme:
5 týdnů dovolené, 5 dnů indispozičního volna (sick days), 1 den volna na vyřízení osobních záležitostí, stravenky, příspěvky z FKSP

Posuzovány budou žádosti o přijetí do služebního poměru a zařazení na služební místo nebo žádosti o zařazení na služební místo (dále jen "žádost") podané ve lhůtě do 5. září 2022, tj. v této lhůtě zaslané prostřednictvím provozovatele poštovních služeb na adresu sídla organizačního útvaru služebního úřadu: Úřad práce ČR, Krajská pobočka v Olomouci, Vejdovského 988/4, 779 00 Olomouc, nebo osobně podané na podatelnu organizačního útvaru služebního úřadu na výše uvedené adrese. Žádost lze podat rovněž v elektronické podobě s uznávaným elektronickým podpisem na elektronickou adresu organizačního útvaru služebního úřadu nebo prostřednictvím veřejné datové sítě do datové schránky ID a2azprx.
Obálka, resp. datová zpráva, obsahující žádost včetně požadovaných listin (příloh) musí být označena slovy: "Neotevírat", a "Výběrové řízení pod č. j. UPCR-2022/71005-78099807".
Bližší informace jsou k dispozici na stránkách: Kariéra na ÚP ČR (uradprace.cz)

Informace o společnosti Úřad práce České republiky

Úřad práce České republiky
náměstí Míru 21
Kojetín
75201
IČO: 72496991
aktualizováno před více než rokem