Operátor cnc - stříhání - obsluha zařízení na zpracování kovů, Veselí nad Lužnicí

Výroba a provoz / Operátor cnc - stříhání - obsluha zařízení na zpracování kovů

Společnost RM GASTRO, s.r.o.

Místo pracoviště Třída Čs. armády 816, Veselí nad Lužnicí
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 28 000 - 39 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Operátor cnc - stříhání - obsluha zařízení na zpracování kovů (Třída Čs. armády 816, Veselí nad Lužnicí)

Náplň práce:
- dělení nerezového plechu pomocí CNC vysekávacího lisu a laseru dle výkresové dokumentace.
Očekáváme:
- technické vzdělání výhodou
- pečlivost, zodpovědnost
- ochotu pracovat na 12 hodinové směny
- fyzickou zdatnost.
Nabízíme:
- dotované závodní stravování
- kvalitní zaškolení a vybavení
- příspěvek za odpracované roky
- zázemí a stabilitu prosperující české společnosti
- moderní, čisté a bezpečné pracovní prostředí
- příspěvek na údržbu kvalitních pracovních oděvů.

Kontakt: telefonicky (Po-Pá: 7:00 - 15:00 hod.), e-mailem.

Benefity pracovní pozice

  • Podnikové stravování
  • Jiné výhody

Informace o společnosti RM GASTRO, s.r.o.

RM GASTRO, s.r.o.
Třída Čs. armády 816
Veselí nad Lužnicí
39181
IČO: 49825062
aktualizováno před 17 dny

Odpověď na pracovní pozici Operátor cnc - stříhání - obsluha zařízení na zpracování kovů

Inzerent nezanechal emailový kontakt. V případě zájmu o pozici kontaktujte inzerenta na těchto kontaktech:
Třída Čs. armády 816 816