Operátor cnc stroje - obsluha automatizovaných strojů a zařízení na prvotní zpracování dřeva, Jindřichův Hradec

Zemědělství a lesnictví, Výroba a provoz / Operátor cnc stroje - obsluha automatizovaných strojů a zařízení na prvotní zpracování dřeva

Společnost Kasalova pila, s.r.o.

Místo pracoviště Jarošovská 600, Jindřichův Hradec
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 30 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Operátor cnc stroje - obsluha automatizovaných strojů a zařízení na prvotní zpracování dřeva (Jarošovská 600, Jindřichův Hradec)

Náplň práce: operátor CNC stroje Hundegger K2 Industry pro výrobu dřevěných konstrukčních prvků v třísměnném provozu
Požadujeme: ochotu pracovat ve směnném provozu, spolehlivost
Pracovní doba: třísměnný provoz, 6.00 h - 14.00 h, 14.00 h - 22.00 h, 22 h - 6.00 h
Nabízíme: Jistotu dlohodobého zaměstnání, ke konci roku mimořádná odměna,příspěvek na stravování ve vlastní závodní jídelně a stravenkový paušál, náborový příspěvek 15000,- Kč
Životopis zasílejte e-mailem na adresu
Námi vybrané zájemce kontaktujeme a pozveme k osobnímu pohovoru

Informace o společnosti Kasalova pila, s.r.o.

Kasalova pila, s.r.o.
Jarošovská 600
Jindřichův Hradec
37701
IČO: 45023344
aktualizováno před více než 2 roky

Další pracovní nabídky v okrese Jindřichův Hradec v oboru Zemědělství a lesnictví, Výroba a provoz