Operátor cnc strojů - seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů, Žernovník

Výroba a provoz / Operátor cnc strojů - seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů

Společnost Miloslav Nečas

Místo pracoviště Žernovník 90, Žernovník
Minimální vzdělání Nižší střední odborné
Výše ohodnocení 28 000 - 35 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Operátor cnc strojů - seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů (Žernovník 90, Žernovník)

Naše firma nabízí volná pracovní místa pro rozšiřující se výrobu v oboru OPERÁTOR/ CNC strojů
v příjemném pracovním prostředí rodinné firmy s 25 letou tradicí na moderních CNC strojích.

Náplň práce:
- obsluha a seřízení CNC strojů (soustruh, frézka)
- měření dílů
- výroba obráběných dílů dle pracovního postupu a výkresové dokumentace.

Požadavky:
- technické vzdělání- výhodou
- zkušenost na CNC soustruhu/frézce-výhodou
- nutná orientace ve výkresové dokumentaci
- ochotu pracovat na 3 směny (PO-PÁ)

Nabízíme:
- nadstandartní finanční ohodnocení
- práci v příjemném kolektivu
- odborné zaškolení
- vánoční odměny
- motivační mzdové ohodnocení
- placené přesčasy
- příspěvek na stravování
- příspěvek na dopravu autem

První kontakt telefonicky v čase 9.00-16.00 hod na č. 603822066 nebo na e-mail. adrese:

Benefity pracovní pozice

  • Zvláštní prémie

Informace o společnosti Miloslav Nečas

Miloslav Nečas
Žernovník 90
Žernovník
67921
IČO: 41002156
aktualizováno před více než 2 roky