Operátor cnc strojů - seřizovači a obsluha konvenčních fréz, Buštěhrad

Výroba a provoz / Operátor cnc strojů - seřizovači a obsluha konvenčních fréz

Společnost Strojírna TEDESCO, a.s.

Místo pracoviště U Panelárny 136, Buštěhrad
Minimální vzdělání Nižší střední odborné
Výše ohodnocení 30 000 - 45 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Operátor cnc strojů - seřizovači a obsluha konvenčních fréz (U Panelárny 136, Buštěhrad)

Požadavky:
- základní přehled v upínání obrobků,
- čtení výkresové dokumentace,
- práce s měřidly (posuvné měřidlo, mikrometr, dutinoměr….),
- praxe v oboru min. 2 roky.

Náplň práce:
- seřízení a obsluha horizontálních CNC frézek se systémem Heidenhain,
- kusové výroba svařenců a odlitků do 12t ,
- úzká spolupráce s programátory,
- drobné úpravy CNC programu a korekce opotřebení nástrojů,
- kontrola a měření vyrobených dílů.

Nabízíme:
- platové ohodnocení dle zkušeností a výkonu,
- práce ve dvousměnném provozu,
- práce na HPP,
- příspěvek na obědy,
- nástup možný ihned,
- příspěvek na stravování 107,- Kč za odpracovanou hodinu,
- příspěvek na penzijní pojištění,
- 13. plat.

Telefonický kontakt viz výše 7:00 - 15:00 hod.
Životopisy posílejte na výše uvedený e-mail.

Informace o společnosti Strojírna TEDESCO, a.s.

Strojírna TEDESCO, a.s.
U Panelárny 136
Buštěhrad
27343
IČO: 26171791
aktualizováno před 5 měsíci