Operátor internetového obchodu - obchodní referenti, Sokolov

Obchod a cestovní ruch / Operátor internetového obchodu - obchodní referenti

Společnost VUJO s.r.o.

Smluvní vztah pracovní smlouva, práce na živnostenský list/ičo
Místo pracoviště Křížová 116, Sokolov
Minimální vzdělání ÚSV s maturitou
Výše ohodnocení 25 000 - 40 000 Kč
Pracovní poměr práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek

Detail pracovní nabídky na pozici: Operátor internetového obchodu - obchodní referenti (Křížová 116, Sokolov)

Hledáme vhodného kolegu na obchodně-provozní pozici při obsluhování několika eshopů. Takového, který ví, co to znamená kvalitní zákaznická péče (email, tel) a který je schopen komunikovat také v angličtině nebo němčině. Někoho, kdo umí udržovat pořádek jak v emailech a dokumentech v PC, tak i v kanceláři a ve skladu. Budete koordinovat personál a ostatní související činnosti.

Hledám někoho, kdo bude mojí pravou rukou a na koho se budu moct spolehnout. Pokud se rádi pohybujete v prostředí online objednávkových a komunikačních systémů a složitější úkoly berete vždy jako výzvu, pak Vás to bude bavit. Za kvalitně odvedenou práci nabízíme odpovídající ohodnocení i benefity.

Jak bude vypadat náplň Vaší práce?
• Příjem a odbavení objednávek, telefonická a e-mailová komunikace s klienty (v ČJ, AJ, NJ).
• Administrativní práce a koordinace činností souvisejících s chodem eshopu (naskladnění, komunikace s dodavateli, expedice, marketingový support, reklamace, zásobování apod.).
• Koordinace dalšího personálu.

Co od Vás očekáváme?
• Velmi dobrou práci s PC, práci s informačními systémy (MS Outlook, Trello/Freelo, prodejní systémy, administrace webu/eshopu).
• Znalost internetového prostředí a jeho nástrojů (cloudové služby jako OneDrive, Google office, apod.).
• Kvalitní zákaznickou péči v češtině, angličtině/němčině.
• Odpovědný a samostatný přístup, komunikace s dodavateli a jinými organizacemi.
• Řidičský průkaz skupiny B.
• Schopnost vyřešit problém, dotahovat zadané činnosti.
• Výhodou jsou praktické znalosti online marketingu.

Co Vám nabízíme?
• Pestrou práci s širokou paletou činností
• Zázemí stabilní firmy s 30letou praxí, mladým kolektivem a neformální atmosférou.
• Působit budete zejména v kanceláři v Sokolově (Křížová ul.), někdy jezdit autem po KV regionu.
• Pracovní doba se přizpůsobuje sezónnosti jednotlivých provozů, takže režim je částečně pevný a částečně flexibilní.
• Možnost seberealizace a účast na dalších zajímavých projektech v online světě eshopů a marketingu.
• Firemní výhody a slevy na oborový sortiment
• Platové možnosti jsou závislé na schopnostech a kvalitách uchazeče.

Než mi zavoláte, měli byste vědět, že:
• Pokud to bude směřovat k vzájemné dohodě o spolupráci, práci u nás si můžete nanečisto vyzkoušet ještě před nástupem.
• Pokud máte problém s vytvořením excelové tabulky nebo třeba jednoduchého PFka tak si rozumět nebudeme.
• I když budete mít bohatou praxi, tak se u nás můžete hodně naučit.

Něco málo o nás
Provozujeme několik eshopů, výrobu dárkových balíčků, provozujeme 3 ubytovací zařízení, máme ještě další činnosti v oblasti IT a cestovního ruchu, zabýváme se také online marketingem. U nás můžete mít přímý vliv na to, aby zákazníci byli spokojeni a naše služby probíhaly bezproblémově.
Naše projekty:

Kontakt
Pokud máte zájem s námi spolupracovat, mrkněte na výše uvedené odkazy a zjistěte, co vlastně děláme. Zašlete prosím Váš životopis na email vč. několika řádků, kde zkuste vypíchnout co Vás baví a v čem jste dobrý/á. Pokud Vás pozice zaujala, zvedněte telefon a zavolejte mi na tel. +420 733 641 903.

Těším se! Petr Vůjtěch

Informace o společnosti VUJO s.r.o.

VUJO s.r.o.
Křížová 116
Sokolov
35601
IČO: 64830713
aktualizováno před asi rokem