Operátor/ka briketovací linky - montážní dělníci výrobků ze dřeva a příbuzných materiálů, Blatno

Výroba a provoz / Operátor/ka briketovací linky - montážní dělníci výrobků ze dřeva a příbuzných materiálů

Společnost Dřevovýroba VLK spol. s r.o.

Smluvní vztah pracovní smlouva, práce na živnostenský list/ičo
Místo pracoviště Blatno 147, Blatno
Minimální vzdělání Nižší střední odborné
Výše ohodnocení 25 000 - 30 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Operátor/ka briketovací linky - montážní dělníci výrobků ze dřeva a příbuzných materiálů (Blatno 147, Blatno)

místo výkonu práce: Blatno u Podbořan 147
Náplň práce:
· Obsluha stroje - moderní technologie na briketovací lince
· Obsluha briketovacího lisu
Požadujeme
. Výhodou je řidičské oprávnění skupiny C
· Selský rozum
· Trestní bezúhonnost
Nabízíme
· Práci na HPP i DPP, možnost firemního ubytování
· Možnost zajímavého výdělku - práce hodinová, úkolová.
. Možnost karierního růstu
Pro více informací volejte na tel: 733 180 491
kontakt:. 730104550, 733 180 491 e-mail:

Informace o společnosti Dřevovýroba VLK spol. s r.o.

Dřevovýroba VLK spol. s r.o.
Blatno 147
Blatno
43984
IČO: 25032372
aktualizováno před více než 2 roky