Operátor/ka cnc - seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů, Svatobořice-Mistřín

Výroba a provoz / Operátor/ka cnc - seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů

Společnost AUDACIO a.s.

Místo pracoviště Nádražní 1290, Svatobořice-Mistřín
Minimální vzdělání Nižší střední odborné
Výše ohodnocení 30 300 - 33 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Operátor/ka cnc - seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů (Nádražní 1290, Svatobořice-Mistřín)

Náplň práce: obsluha výrobních technologií společnosti při sériové i kusové výrobě. Požadujeme: vyučení nebo SŠ, znalost základních měřidel - výhodou, praxe ve výrobě, CNC, soustružení, obrábění - není podmínkou, ale je vítána, spolehlivost, zodpovědnost, pečlivost, zájem o dlouhodobý pracovní poměr. Nabízíme: zajímavou a perspektivní práci, příjemné pracovní prostředí, zájem a jistotu ve stabilní společnosti. V případě, že Vás tato nabídka zaujala, tak nám zašlete Váš životopis na mail:

Informace o společnosti AUDACIO a.s.

AUDACIO a.s.
Nádražní 1290
Svatobořice-Mistřín
69604
IČO: 25549766
aktualizováno před více než 2 roky