Obsluha cnc soustruhu - obsluha stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená, Baška

Výroba a provoz / Obsluha cnc soustruhu - obsluha stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená

Společnost GMC tech s.r.o.

Místo pracoviště Baška 540, Baška
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 25 000 - 30 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Obsluha cnc soustruhu - obsluha stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená (Baška 540, Baška)

A16 z:21/5/2021 a:19/1/2022
Náplň práce:
- seřizování, lehké úpravy programu, kusová výroba do 10 kusů.
Požadujeme:
- čtení technické dokumentace, znalost systému FANUC
- zkušenost s kusovou výrobou(max.10ks)
- orientace v měření+ drobné úpravy v programu
- manuální zručnost, samostatnost, spolehlivost
- vyučení v oboru, praxe aspoň 1rok.
Nabízíme:
- stravné
- příspěvek na kulturu nebo sport.
Kontakt telefonicky, emailem, osobně po předchozí telefonické domluvě.

Informace o společnosti GMC tech s.r.o.

GMC tech s.r.o.
Baška 540
Baška
73901
IČO: 27784487
aktualizováno před více než 2 roky