Operátor/ka obrábění - obsluha ostatních stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená, Cítoliby

Výroba a provoz / Operátor/ka obrábění - obsluha ostatních stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená

Společnost FUJIKOKI CZECH s.r.o.

Místo pracoviště Průmyslová 386, Cítoliby
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 30 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Operátor/ka obrábění - obsluha ostatních stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená (Průmyslová 386, Cítoliby)

Co od Vás očekáváme? Jaké znalosti hledáme?
mít chuť pracovat ve směnném nepřetržitém provozu (práce na 12hodinové směny: 2 dny volno, 2 dny ranní, 2 dny volno, 2 dny noční - takto opakující se cyklus)
střední odborné vzdělání (vyučen) technického směru (vhodné pro absolventy)
technické znalosti v oblasti obrábění a základní znalosti práce s PC
schopnost učit se novým postupům, obsluhovat moderní technické zařízení
samostatný přístup a odpovědnost, manuální zručnost, smysl pro detail a pečlivost
Co budete dělat? Za co budete odpovědný/á?
obsluhovat automatické a poloautomatické stroje (obsluha CNC strojů obráběcí linky dle pracovních postupů a v souladu s požadavky na dodržování kvality dle požadavků integrovaného systému jakosti)
odpovídat za kvalitu výrobku
pracovat v týmu
Co Vám můžeme nabídnout?
nástup možný dle dohody a pracovní poměr na dobu určitou
práce ve směnném nepřetržitém provozu (12hod. směny)
podporu nadřízených a zkušených spolupracovníků při zaučování
pět týdnů dovolené
pracoviště v Průmyslové zóně Louny
dovolená 25 dní
příspěvek na penzijní připojištění
příspěvek na čištění pracovního oblečení
příspěvek na stravu + stravenkový paušál
půlroční bonus dle firemních pravidel
bonusový systém E-Cafeterie (Edenred)
odměny a příspěvky u příležitosti životních a pracovních výročí a událostí
firemní akce pro zaměstnance
věrností bonusy za odpracované roky ve firmě
čisté prostředí
uvedena hrubá měsíční mzda/hrubý měsíční příjem
kontakt:tel.: 415626580, 415626526, e-mail:

Benefity pracovní pozice

  • Zvláštní prémie
  • Jiné výhody

Informace o společnosti FUJIKOKI CZECH s.r.o.

FUJIKOKI CZECH s.r.o.
Průmyslová 386
Cítoliby
43902
IČO: 26439913
aktualizováno před 17 dny

Odpověď na pracovní pozici Operátor/ka obrábění - obsluha ostatních stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená