Operátor/ka - řidič/ka vzv - skladníci, obsluha manipulačních vozíků, Hnojník

Doprava, Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz / Operátor/ka - řidič/ka vzv - skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Společnost Pactra International (Czech) s.r.o.

Místo pracoviště Hnojník 206, Hnojník
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 20 000 - 25 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Operátor/ka - řidič/ka vzv - skladníci, obsluha manipulačních vozíků (Hnojník 206, Hnojník)

A11 z:10/9/2021 a:3/2/2022
POHOVORY BUDOU PROBÍHAT NA ADRESE HNOJNÍK 408, PO PŘÍCHODU ZAZVOŇTE NA ZVONEK 15 A VYČKEJTE PŘÍCHODU PERSONALISTY. PŘEDEM ZAŠLETE SVŮJ ŽIVOTOPIS EMAILEM.
Rozvrh pracovní doby:
- po-pá; směny: ranní od 5:30 hod., odpolední od 13:30 hod., noční od 21:30 hod.
Náplň práce:
- skladové práce
- manipulace s materiálem, práce se čtečkou
- nakládka a vykládka kamiónů, třídění boxů s materiálem, zaskladňování dle FIFO
- manuální zručnost
- ochotu učit se novým věcem
- zkušenosti řízení VZV
- ŘP skup. B.
Požadujeme:
- flexibilitu, přesnost, pečlivost, spolehlivost, manuální zručnost
- slušné vystupování a dobrou pracovní morálku.
Nabízíme:
- pracovní dobu 3 směnný provoz
- měsíční osobní ohodnocení, roční prémie, stravenky, cafeterie, příspěvek na penzijní připojištění, 25 dnů dovolené, příspěvek na teambuilding 700 kč, stravenky, další výcvik, školení a vzdělávání, pravidelné navyšování mzdy, příjemný a přátelský kolektiv, firemní akce.
Kontakt telefonicky, emailem.

Benefity pracovní pozice

  • Jiné výhody

Informace o společnosti Pactra International (Czech) s.r.o.

Pactra International (Czech) s.r.o.
Hnojník 206
Hnojník
73953
IČO: 27597253
aktualizováno před více než 2 roky