Operátor/ka svařovny - všeobecní administrativní pracovníci, Týn nad Vltavou

Administrativa / Operátor/ka svařovny - všeobecní administrativní pracovníci

Společnost RICHMONT - CZ a.s.

Místo pracoviště Průmyslová 646, Týn nad Vltavou
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 22 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Operátor/ka svařovny - všeobecní administrativní pracovníci (Průmyslová 646, Týn nad Vltavou)

Náplň práce:
- administrativní a organizační činnost pro úsek svařovny
Požadujeme:
- praxe na obdobné pozici velkou výhodou
- uživatelská znalost práce na PC - MS Office
- znalost NJ/AJ výhodou
- aktivní přístup k práci, organizační schopnosti
- fyzická zdatnost, spolehlivost, pečlivost, samostatnost
Nabízíme: zajímavou a různorodou práci, zázemí stabilní společnosti, dobrý kolektiv, moderní vybavení, zaměstnání pouze na ranní směnu.
Vzdělání: SŠ nebo SOU
Komu se hlásit: Tereza Novotná, tel.: +420 724 276 276, e-mail: Průmyslová 646, 375 01 Týn nad Vltavou- předem prosím vždy zavolat/poslat e-mail a nevstupovat samostatně do závodu.

Informace o společnosti RICHMONT - CZ a.s.

RICHMONT - CZ a.s.
Průmyslová 646
Týn nad Vltavou

IČO: 26045010
www.richmont.cz
aktualizováno před asi měsícem

Odpověď na pracovní pozici Operátor/ka svařovny - všeobecní administrativní pracovníci