Operátor/ka ve výrobě - obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z pryže, Hranice

Výroba a provoz / Operátor/ka ve výrobě - obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z pryže

Společnost Henniges Hranice, s.r.o.

Místo pracoviště Olomoucká 306, Hranice
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 23 400 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Operátor/ka ve výrobě - obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z pryže (Olomoucká 306, Hranice)

Náplň práce:
Obsluha strojů na výrobu a zpracovnání pryže pro automobilový průmysl.

Požadavky:
manuální zručnost.

Nabízíme:
5 týdnů dovolené, elektronické stravenky, prémie, docházkový bonus

Zájemci se mohou hlásit u kontaktní osoby - paní Moniky Liemannové:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail:
- telefonicky (pondělí až pátek 07,00 - 15,00hod.) na čísle 581 644 822;
- osobně (každé úterý 12,30 - 14,00hod.) na adrese místa výkonu práce

Místo výkonu práce: Henniges Hranice, s.r.o., Olomoucká č.p. 306, 753 01 Hranice 1

Benefity pracovní pozice

  • Zvláštní prémie
  • Dovolená navíc
  • Podnikové stravování

Informace o společnosti Henniges Hranice, s.r.o.

Henniges Hranice, s.r.o.
Olomoucká 306
Hranice
75301
IČO: 27841987
aktualizováno před 4 měsíci