Operátor/ka výroby - česká třebová - obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu, Česká Třebová

Výroba a provoz / Operátor/ka výroby - česká třebová - obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu

Společnost Josef Škrkoň - Techplast, a.s.

Místo pracoviště Litomyšlská 2117, Česká Třebová
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 27 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Operátor/ka výroby - česká třebová - obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu (Litomyšlská 2117, Česká Třebová)

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED
Nepřetržitý provoz - turnusové služby
POŽADUJEME:
- spolehlivost
- samostatnost
- aktivní a pozitivní přístup k práci
- zodpovědnost
- vyučení
NÁPLŇ PRÁCE:
- zodpovídá za činnosti související s manipulací výrobků a materiálu
- práce v nepřetržitém provoze
- nástup možný ihned
NABÍZÍME:
- možnost práce ve stabilní společnosti a v příjemném prostředí nového závodu
- dovolenou navíc
- příspěvek na stravu - paušál v hodnotě 2 x 116 Kč/směna
- Benefit Card Edenred
- příplatky za noční směny a veškeré zákonné příplatky ke mzdě
- odborné vzdělávání
KONTAKT: e-mailem nebo nebo osobně (Litomyšlská 2117, Česká Třebová)

Informace o společnosti Josef Škrkoň - Techplast, a.s.

Josef Škrkoň - Techplast, a.s.
Litomyšlská 2117
Česká Třebová
56002
IČO: 25945017
aktualizováno před asi 2 měsíci

Odpověď na pracovní pozici Operátor/ka výroby - česká třebová - obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu

Inzerent nezanechal emailový kontakt. V případě zájmu o pozici kontaktujte inzerenta na těchto kontaktech:
Litomyšlská 2117 2117