Operátor/ka výroby - konakt: telefonicky, e-mailem. - manipulační dělníci ve výrobě, Vráž

Výroba a provoz / Operátor/ka výroby - konakt: telefonicky, e-mailem. - manipulační dělníci ve výrobě

Společnost OSHITANI Czech s.r.o.

Místo pracoviště Nádražní 334, Vráž
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 18 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Operátor/ka výroby - konakt: telefonicky, e-mailem. - manipulační dělníci ve výrobě (Nádražní 334, Vráž)

Náplň práce: obsluha strojů ve výrobě, výroba výrobků v požadovaném množství a kvalitě, kontrola a příprava k expedici. Požadujeme: výpis z rejstříku trestů, manuální zručnost, zodpovědnost, pečlivost. Nabízíme: odpovídající mzdové ohodnocení, vč. navýšení po zkušební době, příplatky a bonusy ("13. plat"), proplácení nebo čerpání přesčasů, 5 týdnů dovolené, stravenky, zaškolení na pracovišti, ranní směna 6-14 hod. (občas odpolední 12-20 hod.), práci v příjemném pracovním prostředí. Nástup možný ihned. Kontakt: životopisy zasílejte na uvedený e-mail, více info tel.

Informace o společnosti OSHITANI Czech s.r.o.

OSHITANI Czech s.r.o.
Nádražní 334
Vráž
26711
IČO: 27573265
www.oshitani.cz
aktualizováno před téměř 3 roky