Operátor/ka výroby - manipulační dělníci ve výrobě, Kouřim

Výroba a provoz / Operátor/ka výroby - manipulační dělníci ve výrobě

Společnost Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo pracoviště Okružní 134, Kouřim
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 26 000 - 31 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Operátor/ka výroby - manipulační dělníci ve výrobě (Okružní 134, Kouřim)

První kontakt:
Chaloupková Adéla, tel.: 778 885 620, Po - Pá 8 - 17 hod,

Hledáme šikovné pomocníky do biotechnologické výroby z okolí města Kouřim. Nevyžadujeme praxi ve výrobě- stačí nám pečlivost, spolehlivost a chuť na sobě pracovat.

Náplň práce:
Navážení surovin, balení, sanitace, úklid (v čistých prostorech), práce se základními chemikáliemi.

Nabízíme:
Měsíční mzdu až 31.000 Kč, obědy v místě pracoviště za 15 Kč, příspěvek na dopravu, 5 týdnů dovolené.

Požadavky:
Fyzická zdatnost, ochota pracovat na směny, týmovost, spolehlivost, pečlivost.
Vlastní automobil výhodou - zajištění dopravy do Kouřimi na směny.

Pracovní doba:
12-ti hodinové směny - krátký/dlouhý týden - 6 - 18 hod a 18 - 6 hod.

Informace o společnosti Randstad HR Solutions s.r.o.

Randstad HR Solutions s.r.o.
Okružní 134
Kouřim
28161
IČO: 8025851
aktualizováno před více než 2 roky