Operátor/ka výroby - pomocní pracovníci ve výrobě, Ždánice

Výroba a provoz / Operátor/ka výroby - pomocní pracovníci ve výrobě

Společnost CVP Galvanika s.r.o.

Místo pracoviště Nádražní 912, Ždánice
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 23 000 - 30 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Operátor/ka výroby - pomocní pracovníci ve výrobě (Nádražní 912, Ždánice)

Náplň práce: obsluha automatické galvanické linky, praxe není nutná, vhodné i pro absolventy.
Požadavky: aktivní přístup k práci a chuť se učit novým věcem, spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost. Nevyžadujeme předešlé zkušenosti či vzdělání v oboru, vše potřebné Vás naučíme. 13. a 14. plat, stravenky 100Kč/den, náborový příspěvek, benefiční program, odpovídající platové podmínky s rostoucí tendencí, možnost kariérního růstu. Kontakt na tel. 778 470 815 v pracovní dny od 6:00 do 14:30 hod, na mail:

Informace o společnosti CVP Galvanika s.r.o.

CVP Galvanika s.r.o.
Nádražní 912
Ždánice
69632
IČO: 47548282
aktualizováno před více než 2 roky