Operátor navíjení - zámečníci strojů, Plzeň

Výroba a provoz / Operátor navíjení - zámečníci strojů

Společnost ETD TRANSFORMÁTORY a.s.

Místo pracoviště Zborovská 54, Plzeň
Minimální vzdělání Nižší střední odborné
Výše ohodnocení 32 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Operátor navíjení - zámečníci strojů (Zborovská 54, Plzeň)

Životopisy na adresu:
Náplň práce: navíjení cívek transformátorů podle technické dokumentace,
Obsluha navíjecích strojů, obsluha jeřábu
Požadujeme: vyučení v technickém oboru, pečlivost, zodpovědnost, prostorovou představivost, manuální zručnost a fyzická zdatnost
Nabízíme: práci v čistém prostředí, zaškolení, dobrý kolektiv a pravidelný růst mzdy
Absolventy zaučíme.

Zaměstnanecké výhody:
příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na dopravu, dotované firemní stravování, příspěvek na vzdělávání, roční odměny

Informace o společnosti ETD TRANSFORMÁTORY a.s.

ETD TRANSFORMÁTORY a.s.
Zborovská 54
Plzeň
30100
IČO: 25137808
aktualizováno před asi měsícem