Operátor / operátorka montáže - montážní dělníci výrobků z pryže a plastů, Solnice

Výroba a provoz / Operátor / operátorka montáže - montážní dělníci výrobků z pryže a plastů

Společnost ACL Automotive s.r.o.

Místo pracoviště Průmyslová 678, Solnice
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 22 000 - 26 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Operátor / operátorka montáže - montážní dělníci výrobků z pryže a plastů (Průmyslová 678, Solnice)

Kontakt telefonicky, nebo e-mailem
POŽADUJEME:
- praxe v automotive výhodou
- schopnost pracovat v týmu
- zodpovědný přístup.
NÁPLŇ PRÁCE:
- montáž střešních nosičů
- spolupráce v týmu
- administrativní práce
- práce v 3. směnném provozu.
NABÍZÍME:
- práci na HPP s možností na dobu neurčitou
- zázemí v české společnosti
- kompletní zaškolení a podporu
- příspěvek na penzijní/ životní pojištění
- možnost karierního růstu
- příplatky za odpolední a noční směnu
- pracovní oblečení
- odměna za 0 absenci, při pracovním výročí
- sick days, stravenky
- vitamínové balíčky, vánoční prémie
- stravenky v hodnotě 100 Kč za každou odpracovanou směnu.

Benefity pracovní pozice

  • Zvláštní prémie
  • Jiné výhody

Informace o společnosti ACL Automotive s.r.o.

ACL Automotive s.r.o.
Průmyslová 678
Solnice
51701
IČO: 27304078
aktualizováno před asi 2 roky