Operátor - operátorka - obsluha zařízení (kromě lakovacích) na povrchovou úpravu kovů a jiných materiálů, Brno

Výroba a provoz / Operátor - operátorka - obsluha zařízení (kromě lakovacích) na povrchovou úpravu kovů a jiných materiálů

Společnost LARS Chemie, spol. s r.o.

Místo pracoviště Radlas 94, Brno
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 24 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Operátor - operátorka - obsluha zařízení (kromě lakovacích) na povrchovou úpravu kovů a jiných materiálů (Radlas 94, Brno)

JAKÁ BUDE VAŠE NÁPLŇ PRÁCE:
" příprava materiálu na závěsovou techniku,
" po ukončení procesu výroby předání materiálu k výstupní kontrole,
" obsluha jednoduchých manipulačních zařízení.

CO OD VÁS OČEKÁVÁME:
" bezúhonnou osobnost s předpoklady pracovat v menším týmu,
" dodržování stanovených postupů a manuální zručnost,
" ochotu pracovat na tři směny (ranní - odpolední - noční, 7,5 hod./směna).
" pracovní smlouvu v dlouhodobě stabilní firmě s nástupem IHNED nebo dle DOHODY,
" plný úvazek v kmenovém stavu, žádná agentura,
" pravidelnou výplatu mzdy a mzdových bonusů,
" pracoviště v Brně, Radlas 5, cca 5 min. od zastávky tramvaje MHD v Brně,
" práci pro muže i ženy,
" neformální a přátelský kolektiv, který Vám po nástupu pomůže a zaučí,
" férový přístup nadřízených k zaměstnancům,
" samozřejmě odpovídající pracovní oblečení a vybavení.

DALŠÍ ZAJÍMAVÉ BENEFITY PRO VÁS:
" stravenkový paušál 116 Kč čistého za směnu,
" příspěvek na penzijní připojištění 800 Kč čistého/měsíc, nebo
" MULTISPORT karta na sportovní, relaxační a wellness aktivity,
" možnost využívat permanentku na zápasy HC KOMETA Brno,
" finanční odměna 5.000 Kč při životním jubileu,
" odměna ve výši mzdového výměru při pracovním výročí,
" odměna 20.000 Kč při získání nového zaměstnance,
" finanční příspěvek 10.000 Kč při narození dítěte,
" 5 dnů benefitní dovolené navíc,
" SIM firemní mobilní kartu (volání a SMS v ČR zdarma, neomezená data),
" možnost výuky AJ,
" Family O2 program pro rodinné a blízké osoby,
" proplacení všech lékařských prohlídek (vstupní, periodické),
" pro chvíle oddechu využijete odpočinkovou místnost s kuchyňkou,
" dobré sociální zázemí (sprchy, WC, šatna),
" lépe se také poznáme na neformálních firemních akcích,
" ad.

Informace o společnosti LARS Chemie, spol. s r.o.

LARS Chemie, spol. s r.o.
Radlas 94
Brno
60200
IČO: 26936496
aktualizováno před 2 měsíci