Operátor/operátorka výstupní kontroly - inženýři kontroly a řízení kvality v ostatních oborech, Prostějov

Výroba a provoz / Operátor/operátorka výstupní kontroly - inženýři kontroly a řízení kvality v ostatních oborech

Společnost GASL CZ s.r.o.

Místo pracoviště Nerudova 599, Prostějov
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 21 300 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Operátor/operátorka výstupní kontroly - inženýři kontroly a řízení kvality v ostatních oborech (Nerudova 599, Prostějov)

Požadujeme: SOU vzdělání, jste pečlivý, odpovědný, manuálně zručný, praxe v oboru výhodou, ne podmínkou.
Náplň práce: kontrole kvality airbagové tkaniny, označování případných vad, jednoduchému šití na šicím stroji, přípravě zboží pro zákazníka.
Nabízíme: stabilní práci na HPP, 25 dnů dovolené, hradíme lékařské prohlídky, možnost přestupu do kmene firmy.
Pracoviště: Prostějov
Mzda: od 21.000 Kč + po 10-ti odpracovaných dnech máte možnost výplaty ZÁLOHY
Směnnost: třísměnný provoz
Pokud Vás uvedené informace oslovily, splňujete požadavky nebo máte k nabízené pozici jakékoliv dotazy, kontaktujte nás na tel. 773 447 447 anebo e-mailem na

Informace o společnosti GASL CZ s.r.o.

GASL CZ s.r.o.
Nerudova 599
Prostějov
79601
IČO: 24272078
aktualizováno před asi měsícem

Odpověď na pracovní pozici Operátor/operátorka výstupní kontroly - inženýři kontroly a řízení kvality v ostatních oborech