Operátor/operátorka prodejních automatů - mechanici a opraváři elektronických přístrojů,

Výroba a provoz, Služby / Operátor/operátorka prodejních automatů - mechanici a opraváři elektronických přístrojů

Společnost MIXA VENDING s.r.o.

Místo pracoviště MIXA VENDING s.r.o. - Prostějov a okolí
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 25 000 - 27 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Operátor/operátorka prodejních automatů - mechanici a opraváři elektronických přístrojů (MIXA VENDING s.r.o. - Prostějov a okolí)

Nástup možný ihned. Osobní kontakt pouze po telefonické domluvě, paní Nováková, tel. 605 267 779, e-mail: Pracovní doba: Po-Pá 7:00-15:30 hod. Pracoviště: Prostějov a okolí.
Požadujeme: řidičský průkaz sk. B s praxí, manuální zručnost, fyzická zdatnost, výborný zdravotní stav.
Náplň práce: doplňování a servis nápojových a svačinových automatů, rozvoz zboží, manipulace s hotovostí.
Nabízíme: stravenky v hodnotě 100 Kč, rodinné prostředí, přátelský kolektiv.

Informace o společnosti MIXA VENDING s.r.o.

MIXA VENDING s.r.o.

IČO: 26824621
aktualizováno před asi 2 roky