Operátor péče o zákazníka - prodejci po telefonu, Klatovy

Obchod a cestovní ruch / Operátor péče o zákazníka - prodejci po telefonu

Společnost Pavel Bouřil

Místo pracoviště Dr. Sedláka 778, Klatovy
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 30 000 - 40 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Operátor péče o zákazníka - prodejci po telefonu (Dr. Sedláka 778, Klatovy)

NÁPLŇ PRÁCE: komunikace se zákazníky prostřednictvím telefonu a agenda s tím spojená
POŽADUJEME:komunikativnost, pozitivní myšlení, veselá povaha, zodpovědnost
VÝHODOU: praxe na obdobné pozici, pokud jste bez praxe v oboru, rádi Vás zaučíme
NABÍZÍME: motivační platové ohodnocení, zázemí spolehlivé firmy, jednosměnný provoz Po-Pá , veselý kolektiv, školení hrazené zaměstnavatelem, týdenní a měsíční odměny
Kancelářská pozice na HPP
ZAMĚSTNANECKÉ BENEFITY- flexipassy, hmotné odměny v podobě elektroniky atd., slevy na zboží, produkty i služby

Najděte konečně práci, kde si nejen vyděláte, ale která Vás bude i bavit! Nyní máte skvělou příležitost objevit práci v mladém kolektivu, jaký jste ještě nikde jinde nezažili!
KONTAKT: Marie Šúrová 728 228 908,
www.jsme.cool

Informace o společnosti Pavel Bouřil

Pavel Bouřil
Dr. Sedláka 778
Klatovy
33901
IČO: 64391787
aktualizováno před více než 3 roky