Operátor v lisovně - obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu, Linhartice

Výroba a provoz / Operátor v lisovně - obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu

Společnost Plastic Parts & Technology s.r.o.

Místo pracoviště Linhartice 127, Linhartice
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 115 - 150 Kč / hodinu

Detail pracovní nabídky na pozici: Operátor v lisovně - obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu (Linhartice 127, Linhartice)

firma Plastic Parts &Technology s.r.o., přední výrobce vstřikovacích forem hledá posilu na pozici operátora v lisovně
NÁPLŇ PRÁCE: odebírání a kontrola plastových dílů dle předepsané výr. dokumentace, balení dílů, odvádění výroby do PC, zapisování drobné evidence
POŽADAVKY: pečlivost, zodpovědný přístup, dobrý zrak, ochota pracovat ve 3-í směnném provozu
NABÍZÍME: po domluvě nástup možný ihned, PP na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou, moderní pracovní prostředí, příjemný kolektiv,
5 týdnů dovolené, příplatek na odpol. a noční směny, 13. mzda dle hospodářských výsledků,
příspěvek na stravování, po 2 letech příspěvek na penzijní připojištění, odměny za prac. i živ. jubilea, odměnu za doporučení nového zaměstnance, firemní akce

Informace o společnosti Plastic Parts & Technology s.r.o.

Plastic Parts & Technology s.r.o.
Linhartice 127
Linhartice
57101
IČO: 25971689
aktualizováno před více než 2 roky