Operátor ve výrobě - manipulační dělníci ve výrobě, Krnov

Výroba a provoz / Operátor ve výrobě - manipulační dělníci ve výrobě

Společnost DMHERMES TRADE s.r.o.

Místo pracoviště Jungmannova 299, Krnov
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 21 000 - 21 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Operátor ve výrobě - manipulační dělníci ve výrobě (Jungmannova 299, Krnov)

místo výkonu práce : Jungmannova 299/2, Krnov
Požadujeme: vzdělání střední odborné nebo výuční list, dochvilnost, zodpovědnost, samostatnost, chuť do práce, fyzická zdatnost, smysl pro pořádek, trestní bezúhonost.
Náplň práce: a) chystání směsí pro výrobu tyčinek, fyzicky náročná práce, manipulace s baleními surovin o hmotnosti 25kg.
b) obsluha výrobních zařízení

Mzda : 21 000 HM, po zkušební době, prémie, dle výkonu výroby do výše 10% HM

Profesní životopis zasílat výhradně na e-mail:
Z : 4.10.2021

Informace o společnosti DMHERMES TRADE s.r.o.

DMHERMES TRADE s.r.o.
Jungmannova 299
Krnov
79401
IČO: 29455791
aktualizováno před více než 2 roky