Operátor ve výrobě- ruční výroba, oblsuha jednoduchých strojů - manipulační dělníci ve výrobě, Telč

Výroba a provoz / Operátor ve výrobě- ruční výroba, oblsuha jednoduchých strojů - manipulační dělníci ve výrobě

Společnost MAXXISAMPLE s.r.o.

Místo pracoviště Třebíčská 319, Telč
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 17 500 - 23 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Operátor ve výrobě- ruční výroba, oblsuha jednoduchých strojů - manipulační dělníci ve výrobě (Třebíčská 319, Telč)

Pracovní poměr na dobu neurčitou.
Náplň práce:
-Kompletace výrobků (vzorníků) z papírů a textilu
-Manipulace s materiálem
Požadujeme:
-Manuální zručnost
-Zodpovědnost
-Pečlivost
Nabízíme:
Příplatky k základní mzdě - osobní ohodnocení, bonus za využití fondu pracovní doby, příplatek za odpolední směnu .
Volné víkendy a svátky.
Zázemí stabilní společnosti zabývající se výrobou vzorníků.
První kontakt e-mailem:

Benefity pracovní pozice

  • Podnikové stravování
  • Jiné výhody

Informace o společnosti MAXXISAMPLE s.r.o.

MAXXISAMPLE s.r.o.
Třebíčská 319
Telč

IČO: 2998751
aktualizováno před více než rokem