Operátor výroby - montáž - montážní dělníci výrobků z pryže a plastů, Česká Třebová

Výroba a provoz / Operátor výroby - montáž - montážní dělníci výrobků z pryže a plastů

Společnost IMS - Drašnar s. r. o.

Místo pracoviště Semanínská 2090, Česká Třebová
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 18 000 - 20 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Operátor výroby - montáž - montážní dělníci výrobků z pryže a plastů (Semanínská 2090, Česká Třebová)

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Semanínská č.p. 2090, 560 02 Česká Třebová 2
NÁPLŇ PRÁCE:
- montážní práce a následné balení
- ruční třídění výrobků
- dokončovací práce na výliscích
- balení výrobků do kartonů, pytlů a jiných zásobníků pro přepravu a skladování dle balícího postupu
POŽADUJEME:
- vzdělání střední odborné s vyučením
- praxe na obdobné pozici výhodou
NABÍZÍME:
- práce ve 2 směnném režimu
- 5 dnů placeného volna nad rámec zákonné dovolené
- příspěvek na dopravu
- příspěvek na životní pojištění
- stravenky
Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou.
KONTAKT: telefonicky (po - pá, 7 - 15 hodin) nebo e-mailem
Kovářová Pavla, MBA, tel.: 770 156 501, e-mail:

Informace o společnosti IMS - Drašnar s. r. o.

IMS - Drašnar s. r. o.
Semanínská 2090
Česká Třebová
56002
IČO: 25273396
aktualizováno před asi 3 roky