Operátor výroby - montážní dělníci mechanických zařízení, Mladá Boleslav

Výroba a provoz / Operátor výroby - montážní dělníci mechanických zařízení

Společnost AUFEER JOB, s.r.o.

Místo pracoviště tř. Václava Klementa 869, Mladá Boleslav
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 34 294 - 40 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Operátor výroby - montážní dělníci mechanických zařízení (tř. Václava Klementa 869, Mladá Boleslav)

Prvotní kontakt:
Osobně - tř. Václava Klementa č.p. 869, Mladá Boleslav II, 293 01,
Každý všední den 7:30 - 15:00
tel.: 800 778 877, Každý všední den 7:30 - 15:00

Požadavky:
základní znalost českého jazyka.

Náplň práce:
montážní práce včetně polohování a lícování na montážní lince vozu

Zaměstnanecké výhody:
5 týdnů dovolené, stravenky, příplatky za směnnost, ubytování, relokační bonus

Informace o společnosti AUFEER JOB, s.r.o.

AUFEER JOB, s.r.o.
tř. Václava Klementa 869
Mladá Boleslav
29301
IČO: 5556759
aktualizováno před 6 měsíci

Odpověď na pracovní pozici Operátor výroby - montážní dělníci mechanických zařízení

tř. Václava Klementa 869 869