Operátor výroby - montážní dělníci výrobků z kovů, Nový Jičín

Výroba a provoz / Operátor výroby - montážní dělníci výrobků z kovů

Společnost Comac System s.r.o.

Místo pracoviště Lužická 984, Nový Jičín
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 25 000 - 30 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Operátor výroby - montážní dělníci výrobků z kovů (Lužická 984, Nový Jičín)

z:15.4.2024

Požadujeme:
manuální zručnost
chuť do práce
ochota pracovat

Nabídka:
mzda 25 000 až 30 000 (možnost navýšení mzdy po zapracování)
docházkový bonus 900 Kč
20 dní dovolené
příspěvek na stravování

Pracovní náplň:
kompletace klimatizačních dílů
obsluha stroje

svoz (Ostrava, Frýdek Místek, Nový Jičín)

kontakt: Lužická 29, Nový Jičín 741 01 , PO-PÁ 8:00 - 16:00

Informace o společnosti Comac System s.r.o.

Comac System s.r.o.
Lužická 984
Nový Jičín
74101
IČO: 5831300
aktualizováno před 17 dny

Odpověď na pracovní pozici Operátor výroby - montážní dělníci výrobků z kovů

Lužická 984 984
Nový Jičín