Operátor výroby - obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu, Suchý

Výroba a provoz / Operátor výroby - obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu

Společnost RIHO CZ, a.s.

Místo pracoviště Suchý 37, Suchý
Minimální vzdělání Nižší střední odborné
Výše ohodnocení 20 800 - 24 800 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Operátor výroby - obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu (Suchý 37, Suchý)

Pracovní poměr na dobu určitou.
Pracovní náplň: výroba akrylátových van, montáž masážních systémů, obsluha strojů na pracovišti i manuální práce, dodržování technologických postupů, kontrola kvality výrobků, plnění zadaných úkolů a stanovených norem.
Požadujeme: pečlivost, odpovědnost, manuální zručnost, ochotu a schopnost rychle se učit, ŘP sk.B (není podmínkou).
Zaměstnanecké výhody: 13.plat vyplácený na 2 části, náborový příspěvek 5000 Kč po 3 měsících, 10000 Kč po 1 roce, nápoje zdarma, příspěvek na stravování, příspěvek na dopravu.
První kontakt na e-mail. adrese:

Informace o společnosti RIHO CZ, a.s.

RIHO CZ, a.s.
Suchý 37
Suchý
68001
IČO: 60726270
aktualizováno před více než 2 roky