Operátor výroby / stavba testovacíh stanic - montážní dělníci elektrických, energetických a elektronických zařízení, Benešov nad Ploučnicí

Výroba a provoz / Operátor výroby / stavba testovacíh stanic - montážní dělníci elektrických, energetických a elektronických zařízení

Společnost INTERKOV spol. s r.o.

Místo pracoviště Děčínská 32, Benešov nad Ploučnicí
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 25 000 - 35 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Operátor výroby / stavba testovacíh stanic - montážní dělníci elektrických, energetických a elektronických zařízení (Děčínská 32, Benešov nad Ploučnicí)

Místo výkonu práce:
Děčínská č.p. 32, 407 22 Benešov nad Ploučnicí

Co vás čeká na obsazované pozici?
• Montáž zcela nových testovacích stanic pro vodní elektrolyzéry a vodíkové palivové články
• Práce s PC při čtení 3D modelu testovacích stanic
• Zapojování instrumentálního potrubí celého systému
• Kontrola hotových testovacích stanic pomocí speciálního SW
• Provádění tlakových zkoušek testovacích stanic
• Pracovní doba: jednosměnný provoz (pouze ranní směna)

Jaké znalosti, dovednosti a vlastnosti byste měli mít?
• Čtení strojírenské výkresové dokumentace
• Manuální zručnost a technické myšlení
• Ochota učit se novým věcem
• Svědomitost, pracovitost a samostatnost
• Schopnost týmové spolupráce a komunikace
• Spolupráce na zlepšování pracovních procesů
• Vzdělání ve strojírenském oboru výhodou
• Znalost práce s PC CAD modelů výhodou
• Vhodné jak pro zkušené pracovníky, tak i pro čerstvé absolventy, kteří na sobě chtějí dále pracovat

Co vám můžeme nabídnout?
• Zázemí společnosti se silnou tradicí, přátelským kolektivem a pracovním prostředím
• Perspektivu v nově se tvořícím oboru zaměřeném na vodíkové technologie
• Zajímavé finanční ohodnocení (dle dovedností a zkušeností uchazeče)
• Mzda 25 000 - 35 000 Kč / měsíc
• Pracovní poměr na dobu neurčitou

Ostatní benefity
• Roční bonus a cílové odměny
• Věrnostní odměny
• Odměny za pracovní výročí
• Odměny za plnění cílů, zlepšovací návrhy…
• 25 dnů dovolené
• Příspěvek na penzijní připojištění.
• Zvýhodněné zaměstnanecké půjčky, příspěvky na dětské tábory
• E-stravenky, zajištěné stravování
• Místo výkonu práce: Benešov nad Ploučnicí
• Možnost nástupu: ihned

Kontakt: Bc. Kolářová Renáta, DiS., tel.: 412 599 241, e-mail:

Informace o společnosti INTERKOV spol. s r.o.

INTERKOV spol. s r.o.
Děčínská 32
Benešov nad Ploučnicí
40722
IČO: 44564716
aktualizováno před 4 měsíci