Operátoři agv - obsluha autonomních vysokozdvižných vozíků - řidiči ostatních skladovacích vozíků, Čakovičky

Doprava, Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz / Operátoři agv - obsluha autonomních vysokozdvižných vozíků - řidiči ostatních skladovacích vozíků

Společnost Styrotrade, a.s.

Místo pracoviště Zlonínská 99, Čakovičky
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 30 000 - 50 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Operátoři agv - obsluha autonomních vysokozdvižných vozíků - řidiči ostatních skladovacích vozíků (Zlonínská 99, Čakovičky)

Hledáme do svého kolektivu v Čakovičkách kolegu (kolegyni) na pozici:

Operátor AGV - obsluha autonomních vysokozdvižných vozíků
náplň práce:
- obsluha moderních autonomních počítačem řízených VZV
- kontrola a údržba funkčnosti VZV
- komunikace v anglickém jazyce s technickou podporou (tel., email)
nabízíme:
- pracovní poměr na dobu neurčitou, první prac. poměr na dobu určitou
- plný pracovní úvazek - flexibilní pracovní dobu
- nástupní plat 30.000 - 50.000 Kč/měs
- + další benefity - stravenkový paušál 99 Kč/směnu
- odměny za nezmeškané hodina až 16.000,-Kč/rok
- další odměny dle pracovního nasazení a výsledků firmy - 25 dnů dovolené
požadujeme:
- znalost AJ slovem i písmem na pokročilé úrovni
- znalost práce na PC
- pečlivost, samostatnost a odpovědný přístup k práci

Životopis posílejte na e-mail: tel.: 725 662 033
Vybraní uchazeči budou osloveni a pozváni k osobnímu pohovoru.
Kontakt: telefonicky nebo e-mailem, NECHODIT NA ADRESU BEZ PŘEDCHOZÍ DOHODY

Informace o společnosti Styrotrade, a.s.

Styrotrade, a.s.
Zlonínská 99
Čakovičky
25063
IČO: 26152924
aktualizováno před 10 měsíci