Operátoři knihařských strojů a zařízení - pracovníci konečné úpravy tisku a vazači knih, Zlín

Výroba a provoz / Operátoři knihařských strojů a zařízení - pracovníci konečné úpravy tisku a vazači knih

Společnost GRASPO CZ, a.s.

Místo pracoviště Pod Šternberkem 324, Zlín
Minimální vzdělání Nižší střední odborné
Výše ohodnocení 27 000 - 35 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Operátoři knihařských strojů a zařízení - pracovníci konečné úpravy tisku a vazači knih (Pod Šternberkem 324, Zlín)

Společnost Graspo CZ, a.s., specialista na výrobu knih, katalogů, diářů a notesů pro celý svět, nabízí pracovní pozici: Operátor knihařských strojů a zařízení.

Náplň práce:
obsluha skládacího stroje, stroje na výrobu desek, časopisecké a knižní linky

Požadavky :
dobrá prac. morálka, zoodpovědnost, pečlivost, vyučen v polygrafickém nebo strojírenském oboru výhodou

Nabízíme:
práci v silné společnosti, firemní benefity, firemní akce, jazykové a odborné kurzy; zvýhodněné stravování, odměny při životním a pracovním výročí.

V případě zájmu kontaktujte e-mailem.

Informace o společnosti GRASPO CZ, a.s.

GRASPO CZ, a.s.
Pod Šternberkem 324
Zlín
76302
IČO: 25586092
aktualizováno před asi 2 měsíci

Odpověď na pracovní pozici Operátoři knihařských strojů a zařízení - pracovníci konečné úpravy tisku a vazači knih

Pod Šternberkem 324 324
Zlín