Operátoři v dřevovýrobě - seřizovači a obsluha dřevoobráběcích strojů na výrobu dřevěných výrobků, Jablůnka

Výroba a provoz / Operátoři v dřevovýrobě - seřizovači a obsluha dřevoobráběcích strojů na výrobu dřevěných výrobků

Společnost Dušan Husička

Místo pracoviště Jablůnka 1, Jablůnka
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 20 500 - 24 500 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Operátoři v dřevovýrobě - seřizovači a obsluha dřevoobráběcích strojů na výrobu dřevěných výrobků (Jablůnka 1, Jablůnka)

OPERÁTOŘI V DŘEVOVÝROBĚ
POŽADUJEME: Spolehlivost, samostatnost, dochvilnost, ochotu učit se novým věcem. Fyzická zdatnost, dobrý zdravotní stav. Týmová spolupráce. Praxe v oboru vítána.
NÁPLŇ PRÁCE: Odebírání a třídění řeziva.
NABÍZÍME: Možnost prodloužení doby určité. Stabilní zázemí, vstřícné a férové jednání, odměny za pracovní spolehlivost, náborový příspěvek
PRVNÍ KONTAKT: Telefonicky, paní Blanka Husičková, tel.: 731 481 333, nebo osobně na pracovišti.

Benefity pracovní pozice

  • Zvláštní prémie
  • Jiné výhody

Informace o společnosti Dušan Husička

Dušan Husička
Jablůnka 1
Jablůnka
75623
IČO: 47823895
aktualizováno před více než 2 roky