Opravář/ka strojů - údržbář/ka - provozní zámečníci, údržbáři, Protivín

Výroba a provoz / Opravář/ka strojů - údržbář/ka - provozní zámečníci, údržbáři

Společnost OM PROTIVÍN a.s.

Místo pracoviště Švermova 349, Protivín
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 24 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Opravář/ka strojů - údržbář/ka - provozní zámečníci, údržbáři (Švermova 349, Protivín)

Náplň práce: provádění údržby a oprav strojů a zařízení, diagnostikování poruch strojů a zařízení
Kontrola a provádění funkčních zkoušek strojů a zařízení, opracování strojních součástí
Požadujeme: vyučení v oboru (zámečník, strojní mechanik apod.), praxe výhodou, svářečský průkaz výhodou.
Nabízíme: práce pouze na 1 směnu (ranní směna 6-14 hod), příspěvek na penzijko od 700 Kč /měsíčně, dovolenou delší o 1 týden, každý den teplý oběd za 30 Kč, mobilní tarify "za hubičku" pro Tebe a rodinu, každé čtvrtletí Ti nabijeme na Flexi pass kartu 1000 Kč, příspěvek na dopravu do práce, čtvrtletní bonusy, každý měsíc výplatu řádně a včas na Tvém účtu.
První kontakt: Kaisrová Michaela, tel.: 382 252 795 (v pracovní dny po - pá 7 - 14 hod.), e-mail: nebo osobně na uvedené adrese.

Informace o společnosti OM PROTIVÍN a.s.

OM PROTIVÍN a.s.
Švermova 349
Protivín
39811
IČO: 25164562
aktualizováno před 5 měsíci