Optometrista / ka - optometristé, Brno

Zdravotnictví / Optometrista / ka - optometristé

Společnost Neovize s.r.o.

Místo pracoviště Viniční 4049, Brno
Minimální vzdělání VŠ magisterské
Výše ohodnocení 30 000 - 45 000 Kč
Pracovní poměr práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek

Detail pracovní nabídky na pozici: Optometrista / ka - optometristé (Viniční 4049, Brno)

První kontakt telefonicky Po -Pa 8:00 - 16:00, nebo e-mailem

Náplň práce: vyšetření pro předpis dioptrické korekce, spolupráce s oftalmology, možnost práce na operačním sále
Požadujeme: 2letou praxi v oboru.
Nabízíme: spolupráci s renomovanými oftalmology na pracovišti s nadstandardním přístrojovým vybavením.

Oční péče a vyšetření, po zkušební době k uvedené mzdě navíc bonusy, příspěvek na stravné, výuka angličtiny, vitamíny a ovoce na pracovišti.

Informace o společnosti Neovize s.r.o.

Neovize s.r.o.
Viniční 4049
Brno
61500
IČO: 28235029
aktualizováno před téměř 3 roky