Organizační pracovník / pracovnice v kanceláři - účetní - účetní všeobecní, Potštejn

Finance, Administrativa / Organizační pracovník / pracovnice v kanceláři - účetní - účetní všeobecní

Společnost Dětský domov, Potštejn, Českých bratří 141

Místo pracoviště Českých bratří 141, Potštejn
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 25 000 - 40 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Organizační pracovník / pracovnice v kanceláři - účetní - účetní všeobecní (Českých bratří 141, Potštejn)

Kontakt zasláním životopisu a motivačního dopisu na e-mail

Požadavky:
- středoškolské vzdělání, výhodou ekonomické
- řidičský průkaz sk. B
- znalost práce na PC (Word, Internet)
- zodpovědnost, spolehlivost, flexibilitu a schopnost týmové spolupráce.
Náplň práce:
- příprava podkladů pro účetní firmu
- základní znalost účetnictví
- evidence a správa majetku
- vedení školní jídelny
- ostatní činnosti spojené s provozem zařízení
- v případě vedení zaměstnanců náleží příplatek.

Požadavky

  • Práce s PC - základní dovednosti PC
  • Práce s PC - textový editor (Word)
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Informace o společnosti Dětský domov, Potštejn, Českých bratří 141

Dětský domov, Potštejn, Českých bratří 141
Českých bratří 141
Potštejn
51743
IČO: 60884681
aktualizováno před 15 dny

Odpověď na pracovní pozici Organizační pracovník / pracovnice v kanceláři - účetní - účetní všeobecní