Ošetřovatel/ka selat na porodnách - chovatelé a ošetřovatelé prasat, Kroměříž

Zemědělství a lesnictví / Ošetřovatel/ka selat na porodnách - chovatelé a ošetřovatelé prasat

Společnost SZP Těšnovice a.s.

Místo pracoviště Těšnovice 153, Kroměříž
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 28 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Ošetřovatel/ka selat na porodnách - chovatelé a ošetřovatelé prasat (Těšnovice 153, Kroměříž)

pracoviště Těšnovice
- Pracovní náplň: kontrola porodů, péče o narozená selata, krmení a manipulace se selaty a prasnicemi
- Požadujeme: kladný vztah ke zvířatům, pečlivost, spolehlivost, pracovitost, zodpovědnost
- Výhodou: praxe nebo vzdělání v oboru, firma na pozici zaškolí
- pracovní doba od 6:00 - 14:30 hod. (18:00), 1x za 3 týdny So + Ne
- Nabízíme: roční odměny dle dosažených výsledků (13. plat), příspěvky na obědy, příplatky za svátky, So, Ne, možnost příspěvku na penzijní připojištění, 4 týdny dovolené, nástupní bonus 20 000 Kč (po uplynutí zkušební doby), bonusy za odpracované roky, příspěvky na rekreaci, léky atp..
- své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail:

Benefity pracovní pozice

  • Podnikové stravování
  • Zvláštní prémie
  • Jiné výhody

Informace o společnosti SZP Těšnovice a.s.

SZP Těšnovice a.s.
Těšnovice 153
Kroměříž
76701
IČO: 46982451
aktualizováno před asi měsícem

Odpověď na pracovní pozici Ošetřovatel/ka selat na porodnách - chovatelé a ošetřovatelé prasat