Ošetřovatel/ošetřovatelka (zamk) - ošetřovatelé v oblasti pobytové péče, Frýdek-Místek

Zdravotnictví / Ošetřovatel/ošetřovatelka (zamk) - ošetřovatelé v oblasti pobytové péče

Společnost Nemocnice ve Frýdku-Místku, příspěvková organizace

Místo pracoviště El. Krásnohorské 321, Frýdek-Místek
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 21 880 - 21 880 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Ošetřovatel/ošetřovatelka (zamk) - ošetřovatelé v oblasti pobytové péče (El. Krásnohorské 321, Frýdek-Místek)

A02 z:14/3/2023 (ZamK)
Náplň práce:
- výkon práce ošetřovatele/ošetřovatelky na oddělení Nemocnice ve Frýdku-Místku.
Požadujeme:
- minimálně ošetřovatelský kurz
- praxi ve zdravotnictví nejméně 5 let.
Nabízíme:
- příspěvek na stravu, penzijní připojištění, poukázky Focus Pass

Informace o společnosti Nemocnice ve Frýdku-Místku, příspěvková organizace

Nemocnice ve Frýdku-Místku, příspěvková organizace
El. Krásnohorské 321
Frýdek-Místek
73801
IČO: 534188
aktualizováno před 4 měsíci