Osobní asistent/ka - ostatní pracovníci osobní péče ve zdravotní a sociální oblasti jinde neuvedení, Voděrady

Zdravotnictví / Osobní asistent/ka - ostatní pracovníci osobní péče ve zdravotní a sociální oblasti jinde neuvedení

Společnost Centrum pro zdravotně postižené a seniory Pardubického kraje, o.p.s.

Smluvní vztah práce na živnostenský list/ičo
Místo pracoviště Voděrady
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 130 Kč / hodinu

Detail pracovní nabídky na pozici: Osobní asistent/ka - ostatní pracovníci osobní péče ve zdravotní a sociální oblasti jinde neuvedení (Voděrady)

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED
Nabízíme 1 místo osobní asistence do místa bydliště ve Voděradech ke klientce. Paní je 79 let, pohybuje se s chodítkem.
PRACOVNÍ DOBA: od pondělí do pátku od 8.00 do 14.00 hodin
PRACOVNÍ NÁPLŇ:
- dohled, aby nespadla
- ohřát jídlo, podání stravy
- donáška věcí
- cvičení
- komunikace
- procházka
POŽADUJEME: kurs pro pracovníky v sociálních službách je možné si dodělat do 18 měsíců od nástupu
KONTAKT: osobně (CZPPk, Čs. armády 1181, 562 01 Ústí nad Orlicí, 7.30 - 16.00)

Informace o společnosti Centrum pro zdravotně postižené a seniory Pardubického kraje, o.p.s.

Centrum pro zdravotně postižené a seniory Pardubického kraje, o.p.s.

Voděrady

IČO: 26594625
aktualizováno před více než 2 roky