Všeobecné sestry bez specializace, Ústí nad Labem

Zdravotnictví / Všeobecné sestry bez specializace

Společnost Domov pro seniory Dobětice, příspěvková organizace

Místo pracoviště Šrámkova 3305, Ústí nad Labem
Minimální vzdělání ÚSO (vyučení s maturitou)
Výše ohodnocení 28 340 - 41 780 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Všeobecné sestry bez specializace (Šrámkova 3305, Ústí nad Labem)

Náplň práce: vedení evidence zdravotnických výkonů, informuje přímé nadřízené o nutnosti změny zdravotní péče, poskytování první pomoci, sledování fyz. funkcí (teplota, tep.), aplikace podkožní a nitrosvalové injekce, odebírání materiálu na vyšetření (moč, krev, výtěry), podávání naordinovaných léků, příprava klientů k vyšetření, účast na seminářích
Kontakt: telefonicky, e-mailem

Požadavky

  • Jiná způsobilost - zdravotní průkaz
  • Práce s PC

Benefity pracovní pozice

  • Podnikové stravování

Informace o společnosti Domov pro seniory Dobětice, příspěvková organizace

Domov pro seniory Dobětice, příspěvková organizace
Šrámkova 3305
Ústí nad Labem
40011
IČO: 44555407
aktualizováno před 7 dny

Odpověď na pracovní pozici Všeobecné sestry bez specializace

Šrámkova 3305 3305