Strážní, detektivové prodejny (vyhrazeno pro ozp) - pracovníci ostrahy, strážní, Valašské Meziříčí

Obrana a ochrana / Strážní, detektivové prodejny (vyhrazeno pro ozp) - pracovníci ostrahy, strážní

Společnost AHA Plus s.r.o.

Místo pracoviště Zašovská 937, Valašské Meziříčí
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 107 Kč / hodinu
Pracovní poměr práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek

Detail pracovní nabídky na pozici: Strážní, detektivové prodejny (vyhrazeno pro ozp) - pracovníci ostrahy, strážní (Zašovská 937, Valašské Meziříčí)

STRÁŽNÍ, DETEKTIVOVÉ PRODEJNY (vyhrazeno pro OZP)
Nástup možný ihned.
POŽADUJEME: věk nad 18 let, příjemné vystupování, trestní bezúhonnost, praxi v oblasti security (výhodou, ne podmínkou), základní znalost práce na PC, Certifikát strážného (výhodou,
ne podmínkou), až 12-ti hodinové pracovní směny - nepravidelný 40-ti hodinový pracovní fond
dle požadavků manažera.
Práce není vhodná pro OZP s postižením pohybového ústrojí.
NÁPLŇ PRÁCE: spolupráce s policií při zadržení osob páchajících trestnou činnost, pochůzková
činnost po prodejně, ochrana majetku a ostraha osob.
NABÍZÍME: práci v silné a stabilní společnosti, odpovídající platové ohodnocení, odměny za
záchyty, možnost zálohy na mzdu, možnost prodloužení pracovního poměru.
PRVNÍ KONTAKT: telefonicky v po-pá od 8:00-17:00 hodin na čísle 606 333 112 nebo emailem na
Ov.e.: 31.3.

Informace o společnosti AHA Plus s.r.o.

AHA Plus s.r.o.
Zašovská 937
Valašské Meziříčí
75701
IČO: 6227155
aktualizováno před asi 2 roky